Supermarkt-keten Lidl gaat op grote schaal zonne-energie toepassen in haar Europese distributiecentra. In België, Frankrijk, Spanje, Italië, Tsjechië en Bulgarije gaat de discounter de distributiecentra uitrusten met zonne-energie systemen. Met de investering zijn honderden miljoenen euro’s gemoeid.
Drie jaar geleden startte de discounter met een proef in een distributiecentrum in het Duitse Hartheim. Nederland hoort niet bij de landen waar Lidl aan de slag gaat met zonne-energie in de distrbutiecentra. Het installeren van de systemen gaat volgens Lidl de komende maanden gebeuren.
(Bron: Photovoltaik via Distrifood)
Gerelateerde berichten:












Wat is Warmte-Koude-Opslag (WKO) nu precies en wat kun je ermee als ondernemer? Wanneer is het een zinvolle en rendabele toepassing en wanneer niet?






Hoe behaal je Greenkey-certificering?
“Veel zal afhangen van de Green Deal", vertelt
Duurzame ondernemers worden flink benadeeld vanwege de salderingsregeling, stelt
Hoe bespaart
Hoe haalbaar is een groene pc? Blogger
Drie vragen aan 
Recente reacties